Bandai volvo Pv

Bandai volvo Pv
Bandai volvo Pv
Bandai volvo Pv
Bandai volvo Pv
Bandai volvo Pv
Bandai volvo Pv
Bandai volvo Pv
Bandai volvo Pv

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BANDAI., Volvo Pv Electric, 3 st, 1950-60-tal, lackerad plåt 2 st i svart samt 1 i röd plåt, start/stoppspak baktill, batteridriven, längd 14 cm, originalkartonger

Smärre /obetydliga skador

369533

2016-03-17