Bandai volvo Pv
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BANDAI., Volvo Pv Electric, 3 st, 1950-60-tal, lackerad plåt 2 st i svart samt 1 i röd plåt, start/stoppspak baktill, batteridriven, längd 14 cm, originalkartonger
Smärre /obetydliga skador
369533
2016-03-17