Ljusstakar
2016-03-17
369538
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, silverplätering på koppar, reliefdekor med palmetter, höjd ca 24 cm
Omfattande slitage