Ramar

Ramar
Ramar
Ramar
Ramar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAMAR, 3 st, 1900-tal, varierande mått, största ramens yttermått ca 95x76 cm

slitage och skador

369539

2016-03-18