Horwath Geza brons

Horwath Geza brons
Horwath Geza brons
Horwath Geza brons
Horwath Geza brons
Horwath Geza brons
Horwath Geza brons
Horwath Geza brons
Horwath Geza brons
Horwath Geza brons
Horwath Geza brons
Horwath Geza brons
Horwath Geza brons

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HORWATH GEZA (1879-1948): Sittande modell, signerad Horwath Geza OMT SZILI I., brons, monterad på stensockel, höjd ca 55 cm

Sockel med nagg

369540

2016-03-17