Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HORWATH GEZA (1879-1948): Sittande modell, signerad Horwath Geza OMT SZILI I., brons, monterad på stensockel, höjd ca 55 cm
Sockel med nagg
369540
2016-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här