Såssnipa i silver

Såssnipa i silver
Såssnipa i silver
Såssnipa i silver
Såssnipa i silver
Såssnipa i silver
Såssnipa i silver
Såssnipa i silver
Såssnipa i silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÅSSNIPA, silver, Axel Gabriel Estberg (1818-1868), Karlskrona troligen 1821, invändigt med förgyllning, höjd ca 10,5, längd 19 cm

Slitage

369551

2016-03-17