Pehr Hörberg tillskrivna
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PEHR HÖRBERG 1746-1816, TILLSKRIVNA: (3) st, porträtt av äldre män, olja på träpannå, 25x15 cm, förgyllda ramar i trä och pastellage
Smärre slitage, pannåer sitter inte helt fast, ramar med skador/bortfall
369553
2016-03-17