Steiff nallebjörnar

Steiff nallebjörnar
Steiff nallebjörnar
Steiff nallebjörnar
Steiff nallebjörnar
Steiff nallebjörnar
Steiff nallebjörnar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEIFF, teddybjörnar, 2 st., "Zotty",1950-60-tal, beige plysch, bruna och svarta ögon, tassar med filt, rörliga ramar och huvud, längd 38 resp. 28 cm

Knappar saknas, slitage

369554

2016-03-17