Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
SKULPTURER, 3 st, soapstone, föreställande guanyin och anka som lockask, 1900-tal, höjd 12-29 cm
De två lägre med lagningar, smärre nagg
369556
2016-03-17