Skulpturer i soapstone

Skulpturer i soapstone
Skulpturer i soapstone
Skulpturer i soapstone
Skulpturer i soapstone
Skulpturer i soapstone
Skulpturer i soapstone
Skulpturer i soapstone
Skulpturer i soapstone
Skulpturer i soapstone
Skulpturer i soapstone

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

SKULPTURER, 3 st, soapstone, föreställande guanyin och anka som lockask, 1900-tal, höjd 12-29 cm

De två lägre med lagningar, smärre nagg

369556

2016-03-17