Nackstöd samt tiger
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NACKSTÖD, TIGER, porslin, genombruten dekor, längd 38 cm, höjd 12 cm, Kina, 18/1900-tal, tiger i brunpatinerad zink, längd 28 cm, stämplad Made in Japan, 1900-talets mitt
Smärre slitage
369558
2016-03-17