Nackstöd samt tiger

Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger
Nackstöd samt tiger

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NACKSTÖD, TIGER, porslin, genombruten dekor, längd 38 cm, höjd 12 cm, Kina, 18/1900-tal, tiger i brunpatinerad zink, längd 28 cm, stämplad Made in Japan, 1900-talets mitt

Smärre slitage

369558

2016-03-17