Fleischmann tågset spår 0
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FLEISCHMANN TÅGSET, spår 0, 1940-50-tal, bestående av elektriskt ånglok märkt "325 GFN", 2 personvagnar "402", 3 prsonvagnar "400", samt 2 boggivagnar (resturant samt personvagn)
Personvagnen med bhoggie saknar ett hjulpar, samt del till koppel, smärre lack och plåtskador, funktion ej provad
369564
2016-03-17