Soffbord ek

Soffbord ek
Soffbord ek
Soffbord ek
Soffbord ek
Soffbord ek
Soffbord ek
Soffbord ek
Soffbord ek

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1940-tal, stämplat Svenska Möbelfabriken, skulpeterad dekor, ek, höjd ca 62, diameter ca 99 cm

Bruksslitage, ytskador

369576

2016-03-18