Sidenbroderier
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDENBRODERIER, 2 st, 1800-tal, den ena märkt: Minne af Cilla von Stockenström till Greta Trång Stjernsund Elin Norling av sin farmor Greta Trång, daterad 1832, 23x27 resp 12x13 cm
Fläckar
369586
2016-03-17