Bordspendyl nyrokoko

Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, krönt läsande dam, höjd ca 35, 50x13 cm, pendel medföljer

Smärre ytskador, nyckel saknas, attribut saknas

369592

2016-03-17