Axel Törneman etsning

Axel Törneman etsning
Axel Törneman etsning
Axel Törneman etsning
Axel Törneman etsning

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

AXEL TÖRNEMAN (1880-1925): Sällskap, signerad Törneman, torrnål, bladmått 15x12 cm,

369594

2016-03-17