Stellan Mörner

Stellan Mörner
Stellan Mörner
Stellan Mörner
Stellan Mörner

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Interiör, signerad Mörner -43, akvarell, 20x26 cm

369602

2016-03-25