Skåp David Rosén NK
Vollendet
2016-03-17
369604
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
DAVID ROSÉN, skåp, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, teak, mässingsbeslag, inrett med utdragbara hyllplan, höjd ca 75, 60x41 cm, skyltmärkta Nordiska Kompaniet
Slitage