Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID ROSÉN, skåp, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, teak, mässingsbeslag, inrett med utdragbara hyllplan, höjd ca 75, 60x41 cm, skyltmärkta Nordiska Kompaniet
Slitage
369604
2016-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här