Skåp David Rosén NK

Skåp David Rosén NK
Skåp David Rosén NK
Skåp David Rosén NK
Skåp David Rosén NK
Skåp David Rosén NK
Skåp David Rosén NK
Skåp David Rosén NK
Skåp David Rosén NK
Skåp David Rosén NK
Skåp David Rosén NK

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID ROSÉN, skåp, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, teak, mässingsbeslag, inrett med utdragbara hyllplan, höjd ca 75, 60x41 cm, skyltmärkta Nordiska Kompaniet

Slitage

369604

2016-03-17