Nils & Kajsa Strinning bokhylla ´String´

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, bokhylla STRING, 1960-tal, i teak, tre sektioner bestående av: 3 gavlar i lackerad metall, två skåp med vardera 5 lådor samt dörr, 11 hyllplan samt tidningshylla, höjd 180, djup 30-34, bredd 2x80 cm, originaletiketter samt plomberingar medföljer

Obetydligt slitage

369607

2016-03-17