Esaias Thorén
2016-03-25
369611
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Havsvy, signerad E. Thorén, akvarell, 26x34 cm