Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Decemberdag på Stockholms ström", signerade och numrerade 88/225, färglitografier, ca 28x22 cm
Något gulnad
369626
2016-03-17