Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Decemberdag på Stockholms ström", signerade och numrerade 88/225, färglitografier, ca 28x22 cm

Något gulnad

369626

2016-03-17