Rune Persson oljemålning

Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNE PERSSON (1914-1990): "Britta knyter kvastar", signerad Rune Persson, olja på duk, ca 98x82 cm

369630

2016-03-17