Stig Jonzon ölandsmotiv

Stig Jonzon ölandsmotiv
Stig Jonzon ölandsmotiv
Stig Jonzon ölandsmotiv
Stig Jonzon ölandsmotiv

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG JONZON (1913-87): "Vattensamlingar på alvaret Replinge, Öland", signerad Stig Jonzon, olja på pannå, ca 14x55 cm

369638

2016-03-18