Zoia Krukowskaja oljemålning

Zoia Krukowskaja oljemålning
Zoia Krukowskaja oljemålning
Zoia Krukowskaja oljemålning
Zoia Krukowskaja oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZOIA KRUKOWSKAJA (1903-1999): Blomsterstilleben med figurin, signerad Zoia., olja på pannå, ca 40x31 cm

369640

2016-03-18