Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, med hyllplan, Karl Johan-stil, magonyfanér, intarsiabård, ca höjd 122, 118x27 cm

Slitage, skiva med repor

369641

2016-03-17