Bokhylla
2016-03-17
369641
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKHYLLA, med hyllplan, Karl Johan-stil, magonyfanér, intarsiabård, ca höjd 122, 118x27 cm
Slitage, skiva med repor