Matgrupp rokokstil
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATGRUPP, rokokostil, 1930/40-tal, bord med extra ben och 4 iläggsskivor, 4 stolar med textil klädsel, målat i pärlgrått med bronserade detaljer, bordets höjd 75 diameter 115, illäggskivorna 50 cm breda, stolarnas sitthöjd 43 cm
Mindre slitage.
369653
2016-03-17