Monica Lorentzon oljemålning
Closed
2016-03-17
369658
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940): Landskapsmotiv, signerad M Lorentzon, olja på duk, ca 36 x 28 cm