Bordslampa alabaster

Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, alabaster, i form av urna med blad och vindruvor, total höjd med skärm ca 59 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Smärre nagg, skadad skärm

369661

2016-03-17