Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-tal, alabaster, i form av urna med blad och vindruvor, total höjd med skärm ca 59 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Smärre nagg, skadad skärm
369661
2016-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här