Skåp rokoko 1700-tal
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, rokoko, delvis rotfanérat, brännförgyllda bronsbeslag, höjd ca 225, 150x58 cm, nyckel finns
Renoverat, senare fottavslut, sprickor, fanérbortfall, nyckel saknas till lådorna
369667
2016-03-17