Skåp rokoko 1700-tal
Vollendet
2016-03-17
369667
| Höchstes Gebot | 23 000 SEK |
| Schätzwert | 15 000 SEK |
SKÅP, 1700-tal, rokoko, delvis rotfanérat, brännförgyllda bronsbeslag, höjd ca 225, 150x58 cm, nyckel finns
Renoverat, senare fottavslut, sprickor, fanérbortfall, nyckel saknas till lådorna