Andre Suzanne oljemålning
Vollendet
2016-03-18
369668
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ANDRÉ SUZANNE (1900-tal): Franskt kustmotiv, signerad A Suzanne, olja på duk, 19x24 cm