Lucas Rahn olja

Lucas Rahn olja
Lucas Rahn olja
Lucas Rahn olja
Lucas Rahn olja

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LUCAS RAHN (född 1980): Sömngångare, signerad och daterad på baksidan L Rahn 2011, olja på duk, 120x90 cm.
PROVENIENS: Galleri Christian Larsen, Stockholm

369673

2016-03-24