Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SPEGELLAMPETTER, 1 par, för 3 ljus vardera, sengustavianska provinsarbeten, 1800-tal, höjd 52x33 cm
Skador, lagningar, kompletterrade, ett senare fäste/ en med skada
369675
2016-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här