Spegellampetter 1 par

Spegellampetter 1 par
Spegellampetter 1 par
Spegellampetter 1 par
Spegellampetter 1 par
Spegellampetter 1 par
Spegellampetter 1 par
Spegellampetter 1 par
Spegellampetter 1 par

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för 3 ljus vardera, sengustavianska provinsarbeten, 1800-tal, höjd 52x33 cm

Skador, lagningar, kompletterrade, ett senare fäste/ en med skada

369675

2016-03-18