Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICTOR VASARELY (1908- 1997): Zebra, färglitografi, signerad, 158/275, 51x64 cm
369692
2016-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här