Finn Juhl hyllsystem
Klubbat för:
64 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
FINN JUHL, hyllsystem, teak, formgivet omkring 1956, tillverkat för Bovirke, detaljer i mässing, system bestående av: 5 st väggpaneler vardera höjd 200x78 cm, 4 skåp varav ett vitrin och ett barskåp och sex hyllor i furu, hyllornas längd ca 78 cm
Slitage, smärre ytskador Ej monterad Ej genomgången
369701
2016-03-23