Finn Juhl hyllsystem

Finn Juhl hyllsystem
Finn Juhl hyllsystem
Finn Juhl hyllsystem
Finn Juhl hyllsystem
Finn Juhl hyllsystem
Finn Juhl hyllsystem
Finn Juhl hyllsystem
Finn Juhl hyllsystem
Finn Juhl hyllsystem
Finn Juhl hyllsystem
Finn Juhl hyllsystem
Finn Juhl hyllsystem

Klubbat för:

64 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

FINN JUHL, hyllsystem, teak, formgivet omkring 1956, tillverkat för Bovirke, detaljer i mässing, system bestående av: 5 st väggpaneler vardera höjd 200x78 cm, 4 skåp varav ett vitrin och ett barskåp och sex hyllor i furu, hyllornas längd ca 78 cm

Slitage, smärre ytskador Ej monterad Ej genomgången

369701

2016-03-23