Konsolbord gustavianskt
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
KONSOLBORD, gustavianskt, med stenskiva, träskuren dekor, förgyllt, höjd ca 77, 92x56 cm, underredets dekordel i form av kärve finns att avhämta vid Utlämningen
Skiva ej i original, skivan med nagg, ytskador
369730
2016-03-18