Konsolbord gustavianskt

Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

KONSOLBORD, gustavianskt, med stenskiva, träskuren dekor, förgyllt, höjd ca 77, 92x56 cm, underredets dekordel i form av kärve finns att avhämta vid Utlämningen

Skiva ej i original, skivan med nagg, ytskador

369730

2016-03-18