Vas Val St Lambert

Vas Val St Lambert
Vas Val St Lambert
Vas Val St Lambert
Vas Val St Lambert

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAL ST LAMBERT, vas, kristall, slipad dekor, 1950/60-tal, signerad samt etikettmärkt, höjd 20 cm, diameter 15 cm

369764

2016-03-18