Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): (2) "På hemväg", "Rusningsdags", signerad och numrerade B Wennström, 64/260, 105/120, litografier, 31x22 cm resp 27x39 cm
369775
2016-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här