B Wennström

B Wennström
B Wennström
B Wennström
B Wennström

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): (2) "På hemväg", "Rusningsdags", signerad och numrerade B Wennström, 64/260, 105/120, litografier, 31x22 cm resp 27x39 cm

369775

2016-03-18