Ellis Wallin Slussen 1927 Stockholmiana
2016-03-28
369781
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): "Motiv från Slussen" - Stockholm, signerad och daterad Ellis Wallin 1927, olja på duk, ca 45x53 cm