Kurt Lindon Stockholmiana

Kurt Lindon Stockholmiana
Kurt Lindon Stockholmiana
Kurt Lindon Stockholmiana
Kurt Lindon Stockholmiana
Kurt Lindon Stockholmiana
Kurt Lindon Stockholmiana

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KURT LINDON (1910-1985): Motljus - Nybroviken, Stockholm, signerad Lindon, olja på duk, 32x41 cm

369786

2016-03-28