Ragnar Persson oljemålning
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RAGNAR PERSSON (1905-1993): Interiör med figurer vid köksbord, monogramsignerad RP, signerad även på baksidan, olja på pannå, 45x63 cm
Proveniens: Inköpt direkt av konstnären av förutvarande ägare på 1950-talet
369788
2016-03-18