Ragnar Persson oljemålning

Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Interiör med figurer vid köksbord, monogramsignerad RP, signerad även på baksidan, olja på pannå, 45x63 cm
Proveniens: Inköpt direkt av konstnären av förutvarande ägare på 1950-talet

369788

2016-03-18