Fat tallrikar Imaridekor

Fat tallrikar Imaridekor
Fat tallrikar Imaridekor
Fat tallrikar Imaridekor
Fat tallrikar Imaridekor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 2 st, TALLRIKAR, 4 st, 1800-tal, Japan, imaridekor, diameter ca 22-31 cm

Enstaka nagg

369802

2016-03-18