Elis Eriksson Målning
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ELIS ERIKSSON (1906-2006): "Stunder i Rosa och Svart", signerad och daterad på baksidan Elis -81, akryl på duk med träapplikationer i rutmönster och bemålad originalram, ca 50x55 cm
Spännramen är något lös från ramen
369803
2016-04-08