Elis Eriksson Målning

Elis Eriksson Målning
Elis Eriksson Målning
Elis Eriksson Målning
Elis Eriksson Målning

Klubbat för:

11 500 SEK

15 000 SEK

ELIS ERIKSSON (1906-2006): "Stunder i Rosa och Svart", signerad och daterad på baksidan Elis -81, akryl på duk med träapplikationer i rutmönster och bemålad originalram, ca 50x55 cm

Spännramen är något lös från ramen

369803

2016-04-08