Kandelabrar för 5 ljus
2016-03-18
369810
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus vardera, 1800-talets slut, behängda med prismor, förgylld metall med sten, höjd ca 44 cm
Bruksslitage