Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus vardera, 1800-talets slut, behängda med prismor, förgylld metall med sten, höjd ca 44 cm
Bruksslitage
369810
2016-03-18