Kandelabrar för 5 ljus

Kandelabrar för 5 ljus
Kandelabrar för 5 ljus
Kandelabrar för 5 ljus
Kandelabrar för 5 ljus
Kandelabrar för 5 ljus
Kandelabrar för 5 ljus

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus vardera, 1800-talets slut, behängda med prismor, förgylld metall med sten, höjd ca 44 cm

Bruksslitage

369810

2016-03-18