Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATTKOMMOD, 17/1800-tal, skiva med sarg, inredning med hylla, svängda ben, höjd 79,5, 42,5 x 33,5 cm
Skador, renoverat, kompletterat, något maskstunget, mindre delar saknas
369811
2016-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här