Nattkommod rokokostil

Nattkommod rokokostil
Nattkommod rokokostil
Nattkommod rokokostil
Nattkommod rokokostil
Nattkommod rokokostil
Nattkommod rokokostil
Nattkommod rokokostil
Nattkommod rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTKOMMOD, 17/1800-tal, skiva med sarg, inredning med hylla, svängda ben, höjd 79,5, 42,5 x 33,5 cm

Skador, renoverat, kompletterat, något maskstunget, mindre delar saknas

369811

2016-03-24