GUNNAR ZETTERSTRÖM Stockholmiana

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Klara sjö, Stadshuset, Stockholm, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 32x40 cm

369852

2016-03-28