Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
ASK med lock, för syrsor, del av CABARET, Kina, FAT, Japan, 18/1900-tal, samtliga porslin, tallrikens diameter 20 cm
Mindre glasyrnagg
369855
2016-03-18