Ask för syrsor cabaret samt assiett Kina

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

ASK med lock, för syrsor, del av CABARET, Kina, FAT, Japan, 18/1900-tal, samtliga porslin, tallrikens diameter 20 cm

Mindre glasyrnagg

369855

2016-03-18