LENNART ROUPÉ 1981 Stockholmiana

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ROUPÉ (1918-2014): Vinter från söder, Vy över Stockholm, signerad och daterad L Roupé -81, olja på duk, 49x60 cm

369857

2016-03-28