Golvlampor

Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-tal, förkromad metall, höj- och sänkbara, höjd 71-117 cm

Slitage, fläckar, förkromning ställvis borta

369867

2016-03-24